Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2018

Jméno Oddíl Body
Lajčuk Leonard Boh 743,4
Straka Martin DuP 743,0
Štěrba Vojislav Boh 716,0
Kačerovský Jakub USK 633,0
Matěna Petr SCPAP 599,8
Lhotka Michal AŠMB 576,4
Slanina Michal FiBr 558,0
Mik Daniel PKHa 552,2
Teslík David PKHa 552,0
Jméno Oddíl Body
Štěrbová Lenka Boh 740,0
Zubalíková Lucie KomBr 720,0
Pleskotová Julie Boh 583,0
Dvořáková Alžběta Boh 574,0
Šťastná Petra KomBr 557,0
Ulipová Michaela SlPl 530,0
Pechová Markéta SlLi 495,0
Petřeková Veronika KPSOs 487,0
Machýčková Magdaléna SlOp 465,0
Jméno Oddíl Body
Chocholatý Tomáš SlPl 525,0
Skalník Marek PKKBr 469,0
Halva Marek PKKBr 417,0
Drahoš Jan SlPl 304,0
Humlíček Jakub SOPKo 268,0
Válek David PKHa 255,0
Stodola Marek PKPar 191,0
Uxa Lukáš LoBe 179,0
Podracký Ondřej TJKr 160,0
Jméno Oddíl Body
Seidlová Miriam AkrSC 517,0
Seidlová Martina AkrSC 478,0
Kotoučová Barbora NePK 427,0
Poustecká Lucie TJTá 389,0
Bojceňuková Zuzana PKHa 388,0
Čížková Dominika KomBr 371,0
Macholdová Tereza TJTá 365,0
Pluháčková Veronika PKKBr 303,0
Dvořáková Anna OSPHo 294,0
Jméno Oddíl Body
Tikovský Denis Boh 480,0
Eybl Václav Boh 337,0
Táborský Matyáš Boh 325,0
Richter David KomBr 276,0
Kvaček Tomáš SOPKo 240,0
Tauchman Lukáš PLČB 225,0
Šimsa Ondřej Boh 151,0
Šimsa Radek Boh 144,3
Vokoun Roman SOPKo 142,0
Jméno Oddíl Body
Mašková Justýna PKVM 382,0
Dardová Nikola SpHoř 381,0
Šidlová Anežka PKHa 329,0
Holíková Tereza OSPHo 327,0
Sýkorová Tereza Anna Boh 322,0
Vintrová Zuzana PKKBr 268,5
Doležalová Tereza NePK 257,0
Pumannová Anna NePK 243,0
Fojtíková Nikola KPSOp 242,0
Jméno Oddíl Body
Hajšman Petr RPl 208,0
Bojceňuk Jakub PKHa 189,0
Smažík Tobiáš PLČB 109,0
Novotný Adam PKVM 68,0
Foltýn Jan RPl 51,0
Suchý Dominik RPl 48,0
Horák Jakub RPl 38,0
Blažek Vojtěch RPl 35,0
Mífek Zdeněk OSPHo 34,0
Jméno Oddíl Body
Nevařilová Karolína RPl 111,0
Trněná Leontýna JPK 104,0
Zaviačičová Soňa OSPHo 95,0
Halvová Veronika PKKBr 69,0
Lipenská Klára NePK 56,0
Pluháčková Daniela PKKBr 55,0
Hrdinová Elen NePK 50,0
Stará Viktorie Anna KSPKl 33,4
Srbová Helena Boh 20,0
Název Body
I. plavecký klub otužilců Praha 4 895,3
PK Slávia VŠ Plzeň 3 693,6
KPSP Kometa Brno 3 659,2
Plavecký klub Havířov 3 572,0
Fides Brno 2 711,3
SC Plavecký areál Pardubice 2 434,1
TJ Slezan Opava 1 787,6
Klub plavecké školy Krokodýl Brno 1 690,7
VSK Universita Brno 1 496,0
Počet uplavaných km
Dvořáková Alžběta
Dvořáková Alžběta
104,8
Jméno Oddíl Km
Pechová Markéta SlLi 93,7
Lajčuk Leonard Boh 88,0
Mik Daniel PKHa 87,8
Straka Martin DuP 85,0
Soukupová Pavlína SlPl 83,0
Slanina Michal FiBr 80,0
Mik Pavel PKHa 78,2
Kozubek Matěj Boh 77,0
Teslík David PKHa 76,0
Počet startů
Dvořáková Alžběta
Dvořáková Alžběta
18 (18)
Jméno Oddíl Starty
Bojceňuková Zuzana PKHa 15 (15)
Pechová Markéta SlLi 15 (15)
Tikovský Denis Boh 13 (12)
Válek David PKHa 12 (12)
Neliba Tadeáš LoBe 12 (12)
Kozubek Matěj Boh 12 (12)
Bojceňuk Jakub PKHa 11 (11)
Dardová Nikola SpHoř 11 (11)
Skalník Marek PKKBr 11 (11)
Celkový čas v závodech
Čudanová Vlasta
Čudanová Vlasta
29:37:08
Jméno Oddíl Čas
Dvořáková Alžběta Boh 28:10:12
Pechová Markéta SlLi 27:34:25
Mik Daniel PKHa 25:00:43
Procházková Pavlína SpHoř 24:39:00
Pavlíková Kateřina FiBr 24:07:37
Zeman Jaroslav I.PKO 23:43:25
Knotek Jan SCPAP 22:29:55
Mik Pavel PKHa 22:24:21
Slanina Michal FiBr 21:59:56
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1979 - 2018 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz