Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - muži

Pořadí plavců: od 101. do 200. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
101. Pavlištík Petr 1977 MD PLAF 39,9 39,9 2 10 02:48:17
102. Grupáč Radek 2001 sd ÚAPS 39,2 39,2 1 5 01:08:17
102. Kunic Lukáš 2004 mld KuPi 39,2 39,2 1 5 01:08:57
102. Lipenský Jiří 1978 MD NePK 39,2 39,2 4 16 05:40:42
105. Dvořák Šimon 1999 muž PLČB 38,0 38,0 2 4 00:47:44
106. Srb Štěpán 2004 mld Boh 37,8 37,8 3 8 01:51:57
107. Prantl Tomáš 2003 mld SlPl 37,2 37,2 1 5 01:09:06
108. Suk Daniel 2004 mld SOPKo 37,1 37,1 2 8 01:51:36
109. Balcar Aleš 2003 mld SCPAP 36,4 36,4 1 5 01:13:00
110. Hanzal Jan 1998 muž Boh 36,0 36,0 1 3 00:38:33
111. Haltmar Jiří 2003 mld TJKr 35,0 35,0 1 5 01:15:56
112. Knotek Jan 1996 muž SCPAP 34,9 34,9 2 10 03:13:35
113. Fridrich Martin 1973 ME SlPl 34,2 34,2 2 8 02:20:04
114. Kopáček Martin 2004 mld KomBr 33,6 33,6 1 5 01:16:27
115. Pintera Martin 1976 MD OSPHo 32,5 32,5 3 13 04:17:41
116. Veškrna Tomáš 1995 MA UnBr 32,2 32,2 1 5 01:17:05
117. Bureš Tomáš 2003 mld SOPKo 31,6 31,6 2 8 01:53:11
118. Jurica Josef 1998 muž SCPAP 31,2 31,2 2 8 01:53:41
119. Kocián Martin 2003 mld PKNJ 30,8 30,8 1 5 01:17:27
119. Josef Filip 1984 MC OSPHo 30,8 30,8 3 11 03:32:03
121. Spurný Robert 1973 ME TJHod 29,7 29,7 3 13 05:06:09
122. Valtr Václav 1956 MH SChÚ 29,6 29,6 2 4.5 01:11:07
123. Boháč Milan 1999 muž KomBr 29,4 29,4 1 5 01:17:58
123. Zámečník Matěj 2004 mld Boh 29,4 29,4 1 5 01:13:09
125. Gobernac Karel 1973 ME SCPAP 29,0 29,0 2 8 02:00:36
125. Baier Pavel 1954 MI KVSPa 29,0 29,0 3 7.5 02:12:07
127. Volf Martin 1974 ME I.PKO 28,8 28,8 1 5 01:23:23
128. Žižka Jiří 1980 MD I.PKO 28,0 28,0 3 13 04:55:02
129. Labounek Tomáš 1981 MC I.PKO 27,7 27,7 3 13 05:12:01
130. Vlček Jiří 1984 MC KomBr 26,6 26,6 1 5 01:22:41
131. Valášek Jiří 1993 MA UnBr 25,2 25,2 1 5 01:23:54
132. Čaban Daniel 1998 muž SCPAP 24,4 24,4 2 8 02:03:21
133. Wolf Petr 1970 MF SlOp 23,8 23,8 1 5 01:28:18
134. Belka Matěj 1996 muž OSPHo 22,4 22,4 1 5 01:31:11
134. Horvát Petr st. 1973 ME PKZá 22,4 22,4 3 5.5 01:31:25
136. Obdržal Jaroslav 2003 mld NePK 21,7 21,7 1 5 01:31:34
137. Brýdl Jan 2004 mld PKVM 21,0 21,0 1 5 01:35:03
137. Jezbera Filip 2002 sd SlCho 21,0 21,0 1 3 00:37:42
137. Verner Jan 1972 ME NePK 21,0 21,0 3 7 02:20:43
140. Beránek Jan 2002 sd PLČB 20,4 20,4 1 3 00:41:26
141. Rautenkranc Miroslav 1964 MG PKVM 20,0 20,0 1 3 00:51:00
142. Kunc Petr 1967 MF FiBr 19,6 19,6 1 5 01:38:14
143. Válek David 2003 mld PKHa 19,2 19,2 1 3 00:44:23
144. Matuška Tomáš 1971 ME PKKBr 18,9 18,9 1 5 01:40:01
145. Drážník Jiří 1949 MJ I.PKO 18,8 18,8 4 10 05:35:25
146. Kroupa Jan 2002 sd PKHa 18,7 18,7 3 5 01:12:30
147. Suchopa Radomír 1956 MH FiBr 18,2 18,2 1 5 01:42:10
148. Andrle Richard 1974 ME PKVM 18,0 18,0 1 3 00:51:53
148. Mrůzek Michael 1967 MF TJKr 18,0 18,0 1 3 00:44:27
150. Petrucha Michal 1988 MB FiBr 17,5 17,5 1 5 01:44:06
151. Jelínek Jaroslav 1951 MI SpCh 17,2 17,2 2 6 02:12:01
152. Tecl Jaroslav 1975 ME KVSPa 17,0 17,0 1 3 00:53:24
153. Čečil Milan 1965 MG SKNá 16,8 16,8 2 5 02:15:37
154. Stejskal Ladislav 1962 MG FiBr 16,4 16,4 2 8 03:18:01
155. Mejzlík Petr 1959 MH LaTřb 16,2 16,2 2 4.5 01:30:47
155. Zezula František 1965 MG FiBr 16,2 16,2 2 8 03:21:26
157. Kavan Matyáš 1973 ME I.PKO 16,1 16,1 2 8 02:32:54
158. Kozák Ondřej 1988 MB PKVM 16,0 16,0 1 3 00:53:36
159. Vanický Aleš 1974 ME I.PKO 15,4 15,4 2 8 03:24:40
160. Hujer Roman 1968 MF I.PKO 15,0 15,0 2 6 02:30:55
161. Mikulášek Pavel 1977 MD FiBr 14,7 14,7 1 5 01:50:43
162. Mrůzek Michael ml. 1989 MB TJKr 14,4 14,4 1 3 00:46:14
163. Bušek Ondřej 2004 mld SlCho 14,0 14,0 1 3 00:39:38
163. Váně Jan 1960 MH FiBr 14,0 14,0 1 5 01:51:30
165. Štemberk Josef 2001 sd SlCho 13,3 13,3 1 3 00:40:01
166. Mik Daniel 1997 muž PKHa 13,2 13,2 1 3 00:47:29
167. Větrovský Jan 1980 MD SOPKo 13,0 13,0 1 3 00:55:46
168. Kurečka Radomír 1976 MD FiBr 12,9 12,9 1 5 02:00:51
168. Melichar Zbyněk 1949 MJ SCPAP 12,9 12,9 4 7 02:32:40
170. Pekárek Jaroslav 1976 MD I.PKO 12,6 12,6 1 5 01:27:14
171. Průžek Richard 1997 muž OSPHo 11,9 11,9 2 4 01:10:33
172. Durkota Karel 1987 MB I.PKO 11,2 11,2 1 5 01:43:10
172. Hejtmánek Dušan 1972 ME SoHK 11,2 11,2 1 5 02:08:15
172. Jícha Filip 2004 mld I.PKO 11,2 11,2 1 5 01:39:19
172. Hanáček Martin 1976 MD FiBr 11,2 11,2 2 5 01:49:01
176. Shatnyy Ivan 1986 MB I.PKO 10,0 10,0 1 3 01:04:32
177. Kaška Karel 2004 mld SlCho 9,8 9,8 1 3 00:41:33
178. Kuzma Jiří 1975 ME SpTřb 9,5 9,5 1 3 01:07:40
179. Čejka Pavel 1971 ME SCPAP 9,2 9,2 2 4.5 01:14:29
180. Čáp Miloslav 1969 MF FiBr 8,5 8,5 1 3 01:14:50
181. Duchan Josef 1982 MC UnBr 8,0 8,0 1 1 00:14:43
181. Hodis Radek 1966 MF I.PKO 8,0 8,0 1 3 01:17:29
181. Jakoubek Jiří 1989 MB PKVM 8,0 8,0 1 1.5 00:21:14
184. Knap Lukáš 1986 MB OSPHo 7,9 7,9 2 4 01:42:17
185. Vlček Michal 2003 mld SlCho 7,6 7,6 1 3 00:43:48
186. Munson Max 1969 MF NepM 7,0 7,0 1 3 00:44:06
187. Beneš Jiří 1971 ME OSPHo 6,9 6,9 2 4 01:55:06
188. Vavřík Jaroslav 1981 MC I.PKO 6,8 6,8 2 4 01:23:46
189. Kuřina Jiří 1960 MH SoHK 6,2 6,2 2 4 01:37:51
190. Černý Radek 1984 MC NePK 5,9 5,9 1 3 00:45:11
191. Jurníček Jaroslav 1965 MG Haná 5,6 5,6 1 1.5 00:21:56
191. Štědroň Libor 1966 MF I.PKO 5,6 5,6 1 3 00:46:56
193. Teplý Ondřej 1978 MD I.PKO 5,5 5,5 1 3 00:50:52
194. Landauer Ervín 1993 MA PKPří 5,0 5,0 1 1 00:13:20
194. Martinec Zdeněk 1978 MD I.PKO 5,0 5,0 1 3 00:52:38
194. Milčák Peter 1983 MC UnBr 5,0 5,0 1 1 00:16:04
197. Mikelka Oskar 1978 MD PKVM 4,8 4,8 1 1.5 00:22:49
197. Žaludek Vladimír 1969 MF NePK 4,8 4,8 2 2 00:39:10
199. Novák Jiří 1969 MF NePK 4,6 4,6 1 3 00:54:12
200. Kadlec Martin 1997 muž SpUB 4,5 4,5 1 1 00:16:08
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz