Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kozubek Matěj 1996 muž KomBr / Boh 612,0 612,0 5 40 07:41:30
2. Straka Martin 2000 muž Boh 517,8 517,8 6 45 08:36:51
3. Matoušek Marek 2003 mld PLČB 443,2 443,2 6 45 09:28:33
4. Ingeduld Vít 1994 MA KomBr 414,0 414,0 4 35 06:47:52
5. Neliba Tadeáš 2003 mld LoBe 404,6 404,6 6 45 09:54:53
6. Vašata Michal 2002 sd PKKBr 346,2 346,2 7 39 08:49:49
7. Skalník Marek 2003 mld PKKBr 337,4 337,4 5 40 09:07:44
8. Ludvík David 2002 sd LoBe 336,8 336,8 4 30 06:01:27
9. Kysilka Josef 1971 ME Boh 332,5 332,5 6 45 10:57:30
10. Slezák Jakub 2003 mld OSPHo 325,2 325,2 7 48 12:36:42
11. Štěrba Vojislav 2001 sd Boh 315,0 315,0 3 25 04:50:15
12. Lajčuk Leonard 2000 muž Boh 311,8 311,8 4 35 07:43:41
13. Jedlička Marek 1978 MD OSPHo 300,1 305,3 9 52.5 14:56:50
14. Rucký Aleš 1971 ME SCPAP 294,4 294,4 6 39.5 10:25:46
15. Micka Jan 1995 MA USK 292,0 292,0 2 15 02:49:14
16. Halva Marek 2004 mld PKKBr 290,2 290,2 5 40 10:08:14
17. Polanský Jiří 1978 MD USK 289,6 289,6 5 35 08:15:32
18. Dvořáček Pavel 1974 ME OSPHo 269,0 272,8 9 52.5 15:43:32
19. Valníček Jakub 1970 MF I.PKO 267,6 280,0 10 55.5 16:41:03
20. Zajden Martin 1982 MC OSPHo 260,5 260,5 7 48 14:09:19
21. Kačerovský Jakub 2001 sd USK 258,4 258,4 3 25 05:13:48
22. Grošek Luboš 1980 MD UnBr 256,8 256,8 5 24.5 05:36:15
23. Chocholatý Tomáš 2004 mld SlPl 230,0 230,0 2 15 02:52:29
24. Peciar Tomáš 2002 sd KomBr 222,4 222,4 2 20 03:56:57
25. Suk Maxim 2002 sd SOPKo 208,0 208,0 2 20 04:17:04
26. Peklanský Tomáš 2004 mld PKHa 203,4 203,4 5 33 09:16:39
27. Ludvík Tomáš 1999 muž LoBe 198,0 198,0 2 15 03:04:46
28. Mak Chun Kong 1986 MB I.PKO 196,1 196,1 5 38 11:46:51
29. Táborský Radek 1971 ME Boh 194,4 194,4 3 30 08:42:39
30. Svatoň Karel 1990 MB PKPří 184,5 184,5 5 18.5 04:37:25
31. Brauner Michal 1985 MC I.PKO 183,9 183,9 6 35 10:56:03
32. Hudson Michael 1974 ME I.PKO 183,3 183,3 5 40 12:53:09
33. Teslík David 1969 MF PKHa 180,3 180,3 4 30 08:29:02
34. Polanský Vít 1978 MD USK 171,2 171,2 3 20 04:51:14
35. Juna Michal 2001 sd TJKr 168,0 168,0 2 20 04:56:01
36. Švára Milan 1979 MD USK 164,9 164,9 5 24.5 06:04:01
37. Uxa Lukáš 2003 mld LoBe 153,0 153,0 3 20 04:58:24
38. Slanina Michal 1990 MB FiBr 142,4 142,4 2 20 05:37:39
39. Peringer Marek 2003 mld KomBr 140,0 140,0 3 15 03:14:50
40. Kučera Štěpán 1999 muž KomBr 138,0 138,0 2 15 03:19:39
41. Prokop Jan 1970 MF BiJa 137,0 137,0 4 30 09:35:57
42. Mrůzek Alexander 1965 MG UnBr 123,0 123,0 4 17.5 04:56:43
43. Ott Dalibor 2003 mld PKNJ 121,8 121,8 3 13 02:44:12
44. Krček Jakub 2002 sd SlPl 114,8 114,8 3 13 02:43:05
45. Vandrovec Aleš 1970 MF UnOl 113,2 113,2 3 25 09:05:03
46. Čermák Daniel 2003 mld SlPl 108,0 108,0 2 15 03:39:30
47. Lhotka Michal 2000 muž AŠMB 104,8 104,8 3 13 02:56:29
48. Žaludek Ondřej 2002 sd USK 100,8 100,8 3 13 02:52:31
49. Mik Pavel 1971 ME PKHa 94,8 94,8 3 18 04:56:47
50. Šebesta David 1999 muž SlPl 94,4 94,4 3 11 02:16:41
51. Suda Václav 2003 mld SlPl 93,2 93,2 3 13 02:51:14
52. Koutný David 2003 mld PKNJ 88,2 88,2 2 8 01:30:10
53. Lányi Filip 2003 mld KuPi 84,0 84,0 1 5 00:58:12
53. Matěna Petr 1962 MG SCPAP 84,0 84,0 1 10 02:42:55
55. Smažík Matyáš 2003 mld PLČB 79,5 79,5 4 16 03:48:30
56. Polák Filip 2004 mld ORCAB 76,8 76,8 1 10 02:13:32
57. Lechner Petr 1984 MC OSPHo 76,6 76,6 5 24.5 08:23:53
58. Hojda Patrik 2004 mld JiDo 75,2 75,2 5 19 06:50:18
59. Vítek Rostislav 1976 MD I.PKO 74,4 74,4 1 10 02:15:21
60. Knotek Josef 2001 sd SCPAP 74,0 74,0 2 15 05:10:50
61. Novák Adam 2002 sd Boh 70,6 70,6 2 8 01:45:05
62. Moc Albert 2004 mld NisLi 70,2 70,2 2 8 01:43:22
63. Smažík Michal 1975 ME PLČB 69,6 69,6 4 16 04:06:35
64. Habrlant Petr 1996 muž SlOp 67,6 67,6 2 15 04:47:38
65. Kamas Richard 1968 MF KomBr 63,6 63,6 1 10 02:37:58
66. Chrápavý Filip 1999 muž KomBr 63,0 63,0 1 5 01:03:26
67. Paseka Miloš 1971 ME I.PKO 62,6 62,6 6 26 12:13:30
68. Pék Dezider 1973 ME SoHK 62,0 62,0 1 10 03:10:30
69. Kobrzek Filip 1979 MD I.PKO 61,3 61,3 4 18 05:16:50
70. Mífek Miroslav 1977 MD OSPHo 60,0 60,0 5 23 09:16:09
71. Dvořáček Tomáš 2002 sd OSPHo 58,7 58,7 6 18 05:28:33
72. Brus Jiří 1958 MH SpTr 57,5 57,5 3 13 03:52:03
73. Sochor Adrian 2004 mld PKNJ 57,0 57,0 3 9 02:05:30
74. Růžička Martin 2004 mld SlPl 56,0 56,0 2 8 01:43:55
74. Zeman Jaroslav 1967 MF I.PKO 56,0 56,0 4 20 08:05:33
76. Rozsíval Milan 1985 MC I.PKO 54,9 54,9 4 18 06:32:07
77. Štengl Michal 1978 MD I.PKO 54,0 54,0 1 10 03:06:36
78. Feda Roman 1964 MG SABR 53,5 53,5 4 20 08:58:07
79. Pék Ondrej 1973 ME SoHK 52,0 52,0 1 10 03:37:20
80. Pinta Pavel 1956 MH I.PKO 51,7 51,7 4 20 09:44:06
81. Shromáždil Tomáš 1978 MD UnBr 51,6 51,6 1 10 03:10:38
81. Kocánek Tomáš 1970 MF SlPl 51,6 51,6 4 18 06:00:38
83. Vymazal Michal 1957 MH UnBr 51,4 51,4 3 15 04:37:33
84. Máša Matěj 2004 mld KomBr 49,0 49,0 2 5 01:01:38
85. Janata Boris 1994 MA OSPHo 48,3 48,3 2 10 02:51:54
86. Nápravník Martin 1971 ME KVSPa 47,7 47,7 4 9.5 02:18:40
87. Juna Tomáš 2001 sd TJKr 47,6 47,6 1 5 01:06:48
87. Sazovský Jan 2001 sd PKNJ 47,6 47,6 2 8 01:48:07
89. Hejkrlík Filip 1979 MD I.PKO 47,4 47,4 5 16 05:43:59
90. Mašláň Jiří 1983 MC UnBr 46,9 46,9 2 10 02:38:50
90. Sláma Zdeněk 1978 MD I.PKO 46,9 46,9 2 10 02:54:24
92. Krupička Martin 1976 MD I.PKO 46,6 46,6 3 15 05:17:24
92. Zahradník Jiří 1959 MH SoKat 46,6 46,6 4 18 07:31:45
94. Uhlík Michal 2004 mld KomBr 46,2 46,2 1 5 01:06:49
95. Špaček Dominik 1998 muž KomBr 43,4 43,4 1 5 01:07:29
96. Štemberk Jakub 2001 sd SlCho 42,0 42,0 1 3 00:33:25
96. Beneš Jiří 1988 MB SCPAP 42,0 42,0 2 10 02:43:20
98. Bojceňuk Michal 1973 ME PKHa 41,3 41,3 4 18 06:57:31
99. Jílek David 1987 MB PKZá 41,0 41,0 2 4.5 01:04:51
100. Klok Pavel 1999 muž KomBr 40,6 40,6 1 5 01:08:44
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz