Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - I. plavecký klub otužilců Praha

Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro I.PKO Počet startů Počet km
1. Dyková Kristýna 1987 MB 319,6 319,6 319,6 7 55
2. Valníček Jakub 1970 MF 267,6 280,0 257,6 10 55.5
3. Johová Petra 1974 ME 263,4 263,4 263,4 6 40
4. Brauner Michal 1985 MC 241,5 241,5 241,5 7 45
5. Hudson Michael 1974 ME 234,9 234,9 234,9 6 50
6. Mak Chun Kong 1986 MB 196,1 196,1 196,1 5 38
7. Čudanová Vlasta 1950 MJ 113,9 113,9 83,9 7 24.5
8. Kobrzek Filip 1979 MD 96,3 96,3 96,3 5 23
9. Hejkrlík Filip 1979 MD 91,8 91,8 91,8 6 26
10. Landsmannová Šárka 1975 ME 90,0 90,0 90,0 2 8
11. Koubková Jana 1999 žena 89,0 89,0 89,0 2 15
12. Sláma Zdeněk 1978 MD 86,1 86,1 86,1 3 15
13. Volf Martin 1974 ME 81,6 81,6 81,6 2 15
14. Rozsíval Milan 1985 MC 80,1 80,1 80,1 5 23
15. Paseka Miloš 1971 ME 78,0 78,0 78,0 7 31
16. Zeman Jaroslav 1967 MF 76,3 76,3 76,3 5 25
17. Vítek Rostislav 1976 MD 74,4 74,4 74,4 1 10
18. Krupička Martin 1976 MD 73,2 73,2 73,2 4 20
19. Kavan Matyáš 1973 ME 62,9 62,9 62,9 3 18
20. Pekárek Jaroslav 1976 MD 61,8 61,8 61,8 2 15
21. Procházková Zuzana 1992 MA 60,0 60,0 60,0 1 10
22. Štengl Michal 1978 MD 54,0 54,0 54,0 1 10
23. Pinta Pavel 1956 MH 51,7 51,7 51,7 4 20
24. Labounek Tomáš 1981 MC 46,6 46,6 46,6 4 18
25. Klásková Iva 1947 MJ 41,9 41,9 41,9 5 15
26. Drážník Jiří 1949 MJ 32,8 32,8 32,8 5 15
27. Kopecká Nikola 2001 sd 28,0 28,0 28,0 1 5
27. Žižka Jiří 1980 MD 28,0 28,0 28,0 3 13
29. Vachtová Jitka 1975 ME 25,0 25,0 25,0 1 5
30. Zýková Dana 1958 MH 19,5 19,5 19,5 1 5
31. Krchová Irena 1962 MG 19,0 19,0 19,0 2 6
32. Václavek Mojmír 1964 MG 16,8 16,8 16,8 1 5
33. Vanický Aleš 1974 ME 15,4 15,4 15,4 2 8
34. Hujer Roman 1968 MF 15,0 15,0 15,0 2 6
35. Štědroň Libor 1966 MF 11,6 11,6 11,6 2 4
36. Durkota Karel 1987 MB 11,2 11,2 11,2 1 5
36. Jícha Filip 2004 mld 11,2 11,2 11,2 1 5
38. Krupičková Jana 1976 MD 11,0 11,0 11,0 1 3
39. Shatnyy Ivan 1986 MB 10,0 10,0 10,0 1 3
40. Hodis Radek 1966 MF 8,0 8,0 8,0 1 3
41. Vavřík Jaroslav 1981 MC 6,8 6,8 6,8 2 4
42. Teplý Ondřej 1978 MD 5,5 5,5 5,5 1 3
43. Martinec Zdeněk 1978 MD 5,0 5,0 5,0 1 3
44. Krupičková Barbora 2009 C 4,7 4,7 4,7 2 2
45. Hejkrlík Jiří 1948 MJ 4,2 4,2 4,2 1 3
45. Štolle Filip 1974 ME 4,2 4,2 4,2 1 3
47. Černý Martin 1983 MC 0,0 0,0 0,0 1 0
47. Vatalová Jaroslava 1962 MG 0,0 0,0 0,0 1 0
Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro I.PKO Počet startů Počet km
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz